Spanje VIVAndalusia

Menu
Inschrijven Nieuwsbrief
Spanje VIVAndalusia

Spanje VIVAndalusia

Alcázar de la Puerta de Sevilla (Carmona)

een architectonische schat

Alcázar de la Puerta de Sevilla Carmona

"De Alcázar van de Puerta de Sevilla in Carmora. Een plek doordrenkt van geschiedenis en betovering, waar de echo's van het verleden fluisteren en de geest van de Andalusische cultuur leeft."

+13
°
C
H: +14°
L: +
Carmona (Seville)
Woensdag, 27 December
7-daagse weersvoorspelling
don vri zat zon maa din
+15° +16° +16° +16° +15° +16°
+ + + + + +

Alcázar de la Puerta de Sevilla: Een Blik op de Geschiedenis

Alcázar de la Puerta de Sevilla in Carmona is een architectonisch meesterwerk met een lange en veelzijdige geschiedenis. Dit bouwwerk, ouder dan de Giralda in Sevilla, is een levendig verslag van de gebeurtenissen die de stad door de eeuwen heen hebben gevormd.

Een Monument van Eeuwen

De imposante stenen van de Poort van Sevilla weerspiegelen de sporen van verschillende beschavingen. Iberische volkeren, Feniciërs, Carthagers, Romeinen, Arabieren en christenen hebben allemaal bijgedragen aan de ontwikkeling van deze vesting.

In de 8e eeuw voor Christus gaven de Carthagers de oorspronkelijke toren een stevig, vierkant karakter om Romeinse aanvallen te weerstaan. De Romeinen versterkten het complex verder in de tijd van keizer Augustus en voegden poorten en een tempel toe, waarvan de restanten nog steeds zichtbaar zijn.

Carmona: Een Onneembare Vesting

Tijdens de 1e eeuw na Christus werd Carmona door Julius Caesar omschreven als "de sterkste stad in Bética". De strategische ligging en de versterkte muren maakten het een sleutelplaats in de regio.

Onder islamitisch bewind kreeg de vesting nieuwe toevoegingen. In de 10e eeuw werd een hoefijzerboog geplaatst, gevolgd door een tweede in de 12e eeuw. In de 14e eeuw liet koning Pedro I verdere aanpassingen uitvoeren om het complex te moderniseren.

Restauraties en Bezoek

In de jaren zestig werden omliggende huizen verwijderd om het monument beter tot zijn recht te laten komen. De laatste grote restauratie vond plaats in 1973. Daarbij werden verschillende ruimtes hersteld, zoals de Zaal van de Gevangenen, de Patio van de Watertanks en de Toren van het Goud.

Vanaf de toren heb je een panoramisch uitzicht over Carmona, een ervaring die het bezoek aan deze historische plek compleet maakt.

Onze Tips

Een Tijdscapsule in Steen

Alcázar de la Puerta de Sevilla is meer dan een overblijfsel uit het verleden. Het is een tastbare herinnering aan de culturele en strategische rol die Carmona door de eeuwen heen heeft gespeeld. Van Carthaagse verdedigingswerken tot Romeinse versterkingen en islamitische aanpassingen: elke periode heeft zijn sporen nagelaten in deze indrukwekkende vesting.

logo casa
vluchtenpakketreizenhuurautotickets caminito del reytickets mezquita catedral córdobatickets alhambra de granadatickets-flamenco

Waar verblijven in Andalusië?

Wij kunnen u deze hotels, b&b's en villa's aanbevelen. Of bij onze partners vind je zeker een geschikte accomodatie. Klik op onderstaande banners.
Menu

VIVA ANDALUSIA - VAKANTIE ONDER DE SPAANSE ZON IN HET BESTE KLIMAAT VAN EUROPA

Vind je deze site leuk?
Inschrijven Nieuwsbrief
Info Casa VIVAndalusia
Vragen of Tips
Hier adverteren
Disclaimer
Spanje VIVAndalusia
Copyright © 2025 logiKa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram