Inschrijven Nieuwsbrief
Spanje VIVAndalusia

Méér dan 2.000 pagina's informatie over Andalusië

Tui

Spaanse weetjes en nieuws uit Andalusië

header-news

Antonio Banderas Plaatst Oproep voor Audities in CaixaBank Soho Theater voor Broadway Musicals

De in Malaga geboren acteur en regisseur Antonio Banderas bereidt zich voor op twee opwindende Broadway-musicalproducties in zijn CaixaBank Soho-theater in Malaga, met nog steeds kansen voor aspirant-artiesten. Banderas, bekend om zijn uitgebreide filmcarrière en passie voor theater, zal They're Playing our Song en Gypsy regisseren, en zo de magie van Broadway naar de levendige Spaanse stad brengen.

They're Playing our Song
De eerste productie die het Soho-podium zal betreden, is de romantische komedie "They're Playing our Song", gepland om te openen in juni. Hoewel de hoofdrolspelers, vertolkt door Miquel Fernández en María Adamuz, al zijn gecast, zijn er nog openingen voor ondersteunende rollen. Banderas is op zoek naar acteurs, zangers en dansers met sterke jazz- en tapdansvaardigheden om auditie te doen in Madrid op 27 februari.

Te vervullen rollen zijn onder meer covers voor de hoofdpersonages, tekstschrijver Sonia Walsk en componist Vernon Gersch, evenals zes andere personages (drie alter ego's voor elk van de protagonisten). De ideale kandidaten moeten acteervaardigheden bezitten, een sopraan- of mezzosopraanstem hebben, en een tenor of bariton met een falsetto-register. Komisch acteren, veelzijdigheid, uitstekend zingen en bekwaam dansen zijn essentiële eigenschappen voor sollicitanten. De repetities worden verwacht te beginnen op 15 april 2024 in het CaixaBank Soho-theater.

Gypsy
Na de eerste theaterstuk "They're Playing our Song" komt het theater opnieuw tot leven in oktober met de productie van "Gypsy". Met Marta Ribera in de hoofdrol en Lydia Fairén in de cast, belooft deze musical een meeslepende ervaring te worden voor het publiek. Net als bij de vorige productie is Banderas op zoek naar 27 acteurs, zangers en dansers om de cast aan te vullen, met audities die beginnen na de zomer.

De hoofdpersoon, Rose, is al gecast, maar het castingproces zal getalenteerde individuen selecteren voor andere sleutelrollen. Degenen die auditie doen voor "Gypsy" kunnen verwachten dat de repetities beginnen na de zomermaanden.

Aspirant-artiesten die geïnteresseerd zijn om deel uit te maken van deze spectaculaire producties worden aangemoedigd om hun interesse te registreren via de website van het CaixaBank Soho-theater vóór de deadline op 14 januari. Deze oproep voor audities biedt niet alleen een unieke kans om te werken onder leiding van Antonio Banderas, maar ook een kans om deel uit te maken van de bloeiende theaterscene in Malaga.

Tot slot draagt het CaixaBank Soho-theater, onder leiding van Antonio Banderas, blijvend bij aan de culturele rijkdom van Malaga door de magie van Broadway naar het podium van de stad te brengen. Aspirant-talenten krijgen nu de kans om deel uit te maken van de cast van deze iconische musicals en deel te nemen aan het theatrale erfgoed dat wordt gecreëerd in dit Spaanse culturele centrum.

Meer Spanje nieuws, klik hier


___
© VIVAndalusia jan 2024
Misschien boeien deze berichten u ook?
14 mei 2026
Fuente-Tójar: het kleinste dorp van de Subbética, Córdoba

Klein van formaat, groot van karakter. Fuente-Tójar is het minste dorp in het Subbética-gebied in de provincie Córdoba, maar wat het te bieden heeft, verbaasd je. Hier stap je zo een andere wereld binnen: eentje van olijfgaarden, muurschilderingen, Iberische geschiedenis en een levende volkstraditie die al eeuwen meegaat.

Lees Meer
13 mei 2026
Restauratie dak Capilla de Santa Inés van start in Mezquita-Catedral de Córdoba

Het Cabildo Catedral van Córdoba boekt opnieuw vooruitgang in de zorg voor de Mezquita-Catedral. De Provinciale Erfgoedcommissie gaf groen licht voor de restauratie van het dak van de Capilla de Santa Inés. Een belangrijke stap, want de kapel kampt al jaren met ernstige waterproblemen.

Lees Meer
12 mei 2026
Taaltips - Cuándo?

Cuándo?

Lees Meer
  • tickets-flamenco
  • tickets-alhambra
  • tickets mezquita catedral córdoba
  • tiquets-caminito
booking.comG Star RawtransaviaSixt Rent A Cartransaviaparkoseat drink & more

Waar verblijven in Andalusië?

Wij kunnen u deze hotels, b&b's en villa's aanbevelen. Of bij onze partners vind je zeker een geschikte accomodatie. Klik op onderstaande banners.
Misschien boeien deze berichten u ook?
5 februari 2026
Gibraleón (Huelva): Natuur en bronnen

Gibraleón strekt zich uit over maar liefst 32.834 hectare in het zuiden van de provincie Huelva. Het gebied ligt bij de monding van de rivier de Odiel en aan beide oevers ervan. Door zijn enorme oppervlakte, geologische geschiedenis en mix van natuur en menselijke invloed kent het gebied verschillende landschapstypen.

Lees Meer
18 december 2025
Mairena del Alcor, flamenco, tradities en geschiedenis (Sevilla)

Mairena del Alcor draait om flamenco, tradities en rijke geschiedenis. Dit Andalusische stadje ligt tussen Los Alcores en de vruchtbare velden van La Campiña in de provincie Sevilla. Festivals zoals Driekoningen, Carnaval, de Heilige Week, de Feria en de Pelgrimage brengen het hele jaar leven in de brouwerij.

Lees Meer
11 augustus 2024
Het Jaarlijkse Hamfestival van Estepona

Estepona bruist deze zomer met de terugkeer van het geliefde Certamen Mundial del Jamón 'Popi' Ciudad de Estepona. Dit jaar viert de negende editie van dit smakelijke festijn, dat een vaste waarde in de regio is geworden en zowel locals als toeristen in grote getalen aantrekt. Het festival, dat tot 15 augustus plaatsvindt, speelt zich af tegen de prachtige achtergrond van de boulevard van Estepona, waardoor het de perfecte zomerbestemming is voor fijnproevers.

Lees Meer

VIVA Spanje - Vakantie, Reizen en Genieten
in Andalusië en de rest van Spanje

Vind je deze site leuk?
Inschrijven Nieuwsbrief
Info Casa VIVAndalusia
Vragen of Tips
Hier adverteren
Disclaimer
Spanje VIVAndalusia
Copyright © 2026 logiKa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram